Čím nahradit Viagru


Hledáte vhodnou náhradu za Viagru na přírodní bázi, aby vám vylepšila erekci a chuť k milování? Takové přípravky existují, například to dovedou všechny druhy Ženšenu počínaje peruánským a konče indickým či korejským. Chcete-li však být úspěšnější, doporučujeme vám zaměřit se na celou problematiku komplexně.

dívka u moře

Proč vám sex nevoní

Problémy ve vztazích – jste si jistí, že vaše partnerka je ta pravá? Nalézt v současné době opravdu kvalitní bytost, aby oplývala mnoha pozitivními vlastnostmi, není vůbec snadné, a na co byste měli v takovém vztahu sázet, je především důvěra. Čím vyšší stupeň důvěry, tím lépe pro každého z vás. Jestliže partneři nemají před sebou co skrývat a mají oba srdce na dlani, je to naprostý ideál.

dívka na posteli

Detoxikace – nalezli jste konečně ženu svého života, ale přesto se vám penis nechce vzepnout? Pak bude možná problém v zaneseném organismu mnoha nečistotami. Ty se do těla dostávají z ovzduší, pitné vody, z potravin, ale i kontaktem pokožkou z oblečení. Svůj velký podíl na těchto potížích má i stres, při němž vzniká mnoho toxických metabolitů v těle, a je-li stres chronický, zplodiny se nestačí vylučovat a ukládají se v těle na různých místech. Zkuste se detoxikovat s MSM, Chlorellou a Spirulinou, užívejte Přesličku rolní kvůli velkému množství křemíku, užívejte hořčík, například v minerálce Magnesia, a vypomáhejte si i adaptogeny, kam patří Ženšen a Kotvičník.

Strava – detoxikaci podpoříte i bezmasou stravou s vyšším obsahem ořechů, luštěnin, zeleniny a ovoce. Zkuste to i bez masa, vegetariáni se detoxikují lépe a také jsou lepšími milovníky, protože bývají citlivější a umí více naslouchat potřebám partnera.

Přirozené vůně – máte rádi kvalitní éterické oleje v aroma lampách? Pak je to v pořádku, ale v posteli si raději dopřejte vůni přirozeného ženského potu bez parfemace. Vůně ženy dokáže zvýšit testosteron mnohem lépe, než cokoli jiného.