Kompresory Vás nezklamou

Kompresor je propracovaný stroj, jenž nám dodává dostatek stlačeného vzduchu, kdykoliv to potřebujeme. Šroubový je vhodný pro nepřetržitý provoz.

Kompresory Vás nezklamou

Neustále slouží

Mít ve firmě kompresory potřebuje řada firem, protože stlačený vzduch má obrovské využití. Třeba v kovovýrobě je zapotřebí uklízet špony, jenž všude odlétávají, kdy vzduch pod tlakem je všechny hezky odfoukne třeba ze stroje, kdy se vyhneme nepříjemnému a zdlouhavému čištění smetáčkem. Navíc se pohodlně dostaneme i do zákeřných míst. To není jediná výhoda, protože na kompresor můžeme nasadit různé nástroje. Klasikou je pistole na nafukování pneumatik, kdy například takové nákladní auta potřebuje nahustit kola na vysoký tlak, a proto nepostačí nějaký malinký stroj.

lakování karoserie

V takové dílně se používá pneumatické nářadí, kdy nechybí ani specifické nástroje jako je například bruska. Na ni nasadíme potřebný brusný nástroj a můžeme zvesela začít pracovat, protože takový nástroj má vysoké otáčky, čehož využijeme nejen u broušení. Při nedostačujícím starém kompresoru tedy není nic jednoduššího než ho vyměnit za nový.

Potřebné parametry

Pro snadnou a dobře odvedenou práci potřebujeme, aby měl kompresor dostatečné parametry, což není jen tak, kdy velmi ovlivňují vlastnosti stroje. Hned prvním je výkon, protože ten musí být dostatečný, aby se stihl veškerý stlačený vzduch doplnit za krátkou dobu a my nemuseli čekat až příliš dlouho. Zároveň musíme myslet na objem vzdušníku, protože díky němu máme stlačeného vzduchu dostatek a ulevíme tak stroji, protože nemusí často vypínat a zapínat, což lépe snáší pístový kompresor.

stavební kompresor

Pro neustálý přísun stlačeného vzduchu je rozhodně mnohem lepší šroubový kompresor Piskovacky.cz, protože u něj se vevnitř odvalují takové šrouby, což zajišťuje dostatek výkonu. Je dobré zvolit už stroj, který má zabudovaný frekvenční měnič, protože ten reguluje výkon. Tím se vždy využívá jen potřebné množství elektřiny, což je důležité, protože se tím značně sníží náklady na provoz. Ročně to může být opravdu hezká suma, která se dá investovat jinde.