Nebankovní hypotéky bez registru pomohou a vyřeší nejen finanční problém

Jedná se i v tomto případě o dlouhodobý úvěr. Finanční produkt, který je nabízen a poskytován nebankovním sektorem. Jedná se o fenomén poslední doby mající neustále stoupající intenzitu v rámci oblíbenosti a využitelnosti. Však má prokazatelné výhody a bezkonkurenční přednosti.

zlaté mince

Nebankoví hypotéky bez registru jsou tak především východiskem pro ty, kteří mají záznam v registru či se potýkají s exekucí apod. A co je vlastně registr? Jedná se o registr dlužníků neboli též zvaný coby úvěrový registr. V podstatě je souhrnnou databází evidující osoby, organizace, které jsou v prodlení ve splácení svých závazků. Záměrem této databáze je pomoci všem poskytovatelům úvěrů a půjček v rámci jejich ověřování ohledně spolehlivosti potenciálního klienta neboli žadatele o úvěr.

Princip fungování spočívá v rámci registrace dlužníků, což je shromažďováno od věřitelů a dále i zpřístupnění této databáze dalším věřitelům neboli poskytovatelům. Někdy se člověk může v tomto registru ocitnout opravdu jen nedopatřením, tj. opomenutím či zkrátka menší chybou. Nicméně pro bankovní subjekt je takový jedinec zcela odepsaný a nemá sebemenší šanci na získání hypotečního úvěru.

Pomoc poskytne seriózní poskytovatel v rámci nebankovní hypotéky bez registru, která tak je řešením i v takto obtížnější životní situaci. V tomto případě zkrátka není problém ani exekuce. Šanci na získání úvěru má tak takřka každý. Podmínkou je však jištění v podobě zástavního práva k nemovitosti. Nicméně i tady je situace příznivá, neboť nemovitost nemusí vlastnit žadatel, ale může to být kdokoli ze známých, příbuzných apod., kdo vypomůže a bude tak učiněno prostřednictvím třetí osoby.

hypotéky

Výhodou je potenciální možnost získání finančních prostředků do 24 hodin. Stejně tak je typické pro tento typ úvěru rychlé a snadné vyřízení, neboť lze vyplnit žádost prostřednictvím online formuláře, tj. z pohodlí domova.