Nerozhodujte se dlouho

Není už dávno tajemstvím, že úsporné osvětlení patří do každé domácnosti, kanceláře, ale také do oblasti veřejného osvětlení. Váš problém s osvětlením průjezdu, nebo průchodu na veřejném prostranství můžete lehce vyřešit led panely!
Zase ta stará písnička o tom, že prvotní investice je velmi nákladná. S tím už přestaňte. Nemá přece smysl stále dokola opakovat, že se Vám nákladná http://www.sand.sk/ investice mnohonásobně vrátí! Uvědomte si, k jakým účelům bude osvětlení sloužit. Průchodem, nebo podchodem na veřejném prostranství bude přece procházet mnoho občanů Vašeho města.

podchod

· Přece byste nechtěli, aby takový průchod byl osvětlen nějakou bludičkou jen proto, abyste ušetřili na prvotních nákladech.
· Přece nechcete, aby občané raději přecházeli rušnou ulicí mezi projíždějícími automobily, než aby používali průchod, ve kterém se necítí bezpečně.
Úsporné led panely jsou tou pravou volbou právě pro takový temný podchod!
Víte, když můžete svým občanům poskytnout bezpečnou cestu z práce domů za nicotné provozní náklady, nebraňte se tomu!
LED panely mají své výhody.

Vezměte to selským rozumem.
· I když je prvotní investice při pořízení led panelů mírně vyšší, úspora na provozu je vysoká. Město za světlo v podchodu, nebo průchodu uspoří! Je to tak. Stačí si jen vzít do ruky kalkulačku.
· Ani ekologové se nebudou zlobit, přejdete-li na takové úsporné osvětlení, které životní prostředí neohrožuje!

úspory

· A když se nakonec podíváte do podhledu podchodu, budete překvapeni, jak dobře led panely vypadají! Jejich design nový podchod pro občany dostane do stavu, který se nebude lišit od vysoké úrovně současné civilizace
Máte ještě nyní důvod na něco čekat? Nebude lepší učinit konečně rozhodnutí, které je po všech stránkách přijatelné?
Dopřejte si moderní vzhled osvětlení, který bude úsporný pro městskou kasu, ale zároveň příjemný pro občany, kteří spěchají z práce domů.