Obal na mobil – Nokia

Bez mobilů si většina z nás nedokáže představit život. A není se čemu divit. Tento vynález, který byl poprvé sestrojen v 70. letech americkým vynálezcem Martinem Cooperem, ulehčuje každodenní život většině populace. S mobily vstáváme do práce nebo do školy, díváme se na zprávy, posloucháme hudbu, vyhledáváme informace, bukujeme si jízdenky na vlak či autobus a hlavně, komunikujeme skrze ně se svými nejbližšími, ač s nimi nejsme v osobním kontaktu. Dalo by se tedy tvrdit, že hned po střelném prachu a žárovce, je mobilní telefon jeden z nejlepších vynálezů.

phone

Jako vše mají ale mobily i své stinné stránky. Většina lidí je tak navyklá na svůj telefon, že bez něj nedokáží běžně fungovat. Děti od mala ztrácí dotek s okolním světem a v raném věku se z nich mohou stát introverty, jelikož nebudou chtít navazovat kontakt s lidmi jinak než přes sociální sítě. Je i prokázáno, že telefony negativně působí na zdraví uživatelů. Stejně jako většina počítačů a umělého osvětlení i naši „přenosní mudrcové“ vyzařují tzv. „modré světlo“. Modré světlo aktivuje sítnici našeho oka a do jisté míry dodává našemu tělu energii a udržuje ho v bdělosti. Bdělost však není vyhledávána v případě, že chceme jít spát. Nalejme si čistého vína, mnoho z nás před spaním kouká do mobilu na zajímavá videa a nebo jen chatujeme s přáteli. Tím, že nám modré světlo dodává energii, je logicky nemožné usnout a je tak jednoduché vyvolat insomnii.

kryty na mobily

Ať telefony vnímáme jakkoli pravda je, že velká část z nás se snaží o ně pečovat. Pořizujeme si na ně ochranné sklo, abychom zabránili rozbitému displeji, s každou nepatrnou změnou v „chování“ běžíme do opravny a kupujeme i kryty nebo pouzdra. Tyto dvě „příslušenství“ jak bych to nazvala, mají dvě funkce: 1) chrání samotný mobil a za 2) plní estetickou funkci. Firma ModniMobil.cz nabízí širokou škálu obalů na mobil Nokia, krytů a pouzder pro většinu mobilních značek. Jako je například legendární Nokia. Nokia patří neodmyslitelně k dětství většiny z nás. Kdo nehrál hada, jakoby nebyl. A jelikož Nokia jde z dobou, i nyní existují dotykové mobily této značky. Pokud jste tedy vlastníkem dotykové Nokie a chtěli byste aby Vám ladila například k oblečení, firma ModniMobil.cz je to pravé pro Vás!