Pozor, neštěstí!

Může to být naprosto cokoli. Od pádu na náledí po požáru v domě. Obojí pak může končit tragicky. Ano, i to hloupé uklouznutí. A pak už se to veze a veze.

Když k něčemu podobnému dojde, je potřeba se tomu postavit. Přímo při neštěstí, ale i potom, protože to, co bude pak už ovlivníme my sami. A to svým jednáním.

převrácené auto

Můžeme se například stát obětí dopravní nehody, aniž jsme o to jakkoli stáli. Pokud to není naše vina, máme prostě smůlu. Jenže se to stává. Druhý řidič nedával pozor, nebo měl v sobě pár panáků, prostě to zavinil on z jakýchkoli příčin. A nyní je na nás, co uděláme. Je jasné, že škodu na autě nám zaplatí pojišťovna, ale jak? A pokud to odneseme nějak zdravotně, pak se teprve bude pojišťovna kroutit jako žížala, když ji taháte z hlíny. Většinou to pak končí tím, že nabídnou nějakou částku jako navíc a klient je potichu. Ovšem vy se nedejte nachytat. Naopak, dávejte si na to pozor a kontrujte.

Namítnete, že je třeba na to mít čas a také jisté znalosti. Inu, to je pravda. Ale to, co nemáte vy, může mít klidně někdo naprosto jiný. Kdo? Hned se k tomu dostaneme.

Odškodnění po dopravní nehodě vám totiž může vyřídit někdo, koho tím pověříte. V našem případě to bude firma, která se tímto zabývá již řadu let a má takové lidi, kteří mají čas a také znají. Totiž třeba jen občanský zákoník, dle kterého se kdysi postupovalo. Nyní se podle něj postupuje sice také ale dle jiných paragrafů. A to všechno tito lidi moc dobře znají a jsou připraveni kdykoli vytáhnou do boje za vaše práva.

poškozené auto

Když si kliknete na modrý text nahoře, dostanete se přímo na jejich web, kde naleznete základní vysvětlení činnosti a také telefonní číslo, kam můžete zavolat o radu. Nebojte se, nebude vás to nic stát, telefonní číslo, kam se dovoláte se neúčtuje, jinak řečeno, voláte zadarmo. Tak to zkuste a nic se nebojte. Jde o vaše peníze.