Sluší vám to?

Pokud vám něco v bytě ušetří prostor, tak jsou to jednoznačně vestavěné skříně vyrobené na míru. Nábytek, který přesně kopíruje tvar pokoje a podle toho uspořádané vnitřní prostory skříně, ideální pro zkosené stropy pokoje v podkroví. Vestavěné skříně si většinou pořizujeme v ložnici nebo v předsíni. Na výběr máme z mnoha materiálů, ale víte, jak se dá opticky zvětšit prostor, pokud máte skutečně maličkou ložnici? Zrcadlové vestavěné skříně! Zrcadlo odráží okolní svět a dělá jeho kopii. Pokud máte dlouhou a úzkou předsíň, zrcadlová stěna z něj udělá dvakrát širší prostor. Necháte-li si udělat vestavěné skříně do ložnice jako jedno obrovské zrcadlo, může vám odrážet přírodu, která bude na zrcadlo dopadat přes vaše okno. Obrovské zrcadlo ocení hlavně ženy, protože ty jsou schopné zkoušet donekonečna všechno své oblečení a zkoumat ze všech stran, jak jim to sluší.

ložnice

Zrcadla v ložnici možná oceníte i při milostných hrátkách. Pohled na vás samé může být velice vzrušující.

Zvažte zrcadlo Sten-skrine, neuděláte chybu.

skříň

Zrcadlovou stěnu znáte možná z filmů, jak před ní trénují baletky. Také v některá fitcentra a sportovní studia mají zrcadlové stěny, abyste se mohli na sebe koukat, jak se pěkně potíte, tak dobře, koukáte se samozřejmě na to, jestli cvičíte správně. Funkce zrcadlové stěny v bytě je jiná, dodá prostoru vzdušnost a opticky ho mnohonásobně zvětší. Kromě toho vypadá vskutku elegantně.

Zrcadlo někdy bývá skryté na vnitřní straně dveří skříně, plní tam praktickou úlohu, abychom zkontrolovali, že máme vše správně oblečeno a nemáme někde něco shrnuté nebo špinavé a že nám to sluší, ale je škoda nevyužít druhou možnou funkci zrcadla a tou je zvětšení prostoru a dodání jisté elegance vašemu bydlení. Zatímco dřevěná vestavěná skříň může působit těžkopádně, zrcadlové dveře prostor otevřou a zvětší.