Stahování ze serveru YouTube

Každý to známe, server YouTube je jedním z nejrozšířenějších webů v oblasti video tvorby. Mimo jiné se také jedná o platformu, kde se každý umělec, bez ohledu na své zaměření, může prezentovat. Stejně tak si zde také každý z nás najde to, co ho baví a zajímá, nalezneme zde kategorie jako filmy, seriály, vlogy a dokumenty (například z cestování), ale také tvorbu samotných influencerů, lépe známých jako youtubeři. Z jejich práce si pak můžeme vybrat například z let`s playů, tutoriálů a DIY videí, reakcí, informační a vzdělávací kontent, nebo například podcasty. Každý z nás však relaxuje u něčeho jiného, a tak není divu, že (přibývajících) tvůrců je stále víc a víc.

youtube

Jelikož je zde opravdu obrovské spektrum možností, na co se podívat, je zde také široké spektrum kategorií. Můžete sledovat filmy, seriály, hudbu, tvorbu různých umělců, a mnoho dalšího. Jelikož je zde však pravděpodobnost, že Vámi oblíbené video bude ze serveru smazáno, je lepší si Váš oblíbený (například) film zálohovat. Jak? Pokud je pro Vás důležitá nejen kvalita video a audio záznamu, ale také bezpečnost stahovaného souboru, je zde pro Vás downloader youtube, který nabízí stahování videí přímo ze serveru, a to pomocí odkazu. V čem se tím liší od ostatních webů, které nabízejí stahování filmů, písniček, či jiných souborů?

stahovani

Liší se především právě zmiňovanou metodou stahování souboru. Zatímco jiné webové stránky pracují na principu nahrání souboru (tedy jiný uživatel daný soubor nahraje na web, a následně jej jiní uživatelé mohou stahovat), tento web pak pracuje pouze s odkazem konkrétního videa, který Vám pak zaručí stejnou původní kvalitu, jako Vámi vybrané video. Dalším plusem je také bezpečnost, a to především z důvodu, že již zmiňované weby obsahují soubory, které ukrývají viry. Pokud tedy plánujete stáhnout nějaký film, či video, stačí Vám odkaz, jeden klid a pár vteřin trpělivosti.