Univerzální nabíječka vhodná pro všechny mobily

Umíte si představit, že pomocí své nabíječky byste mohli dodat energii všem mobilním telefonům, nejenom tomu vašemu? To by se hodilo v mnoha situacích, například když jedete s přáteli na chatu a někdo si zapomene nabíjecí drát doma, nebo například v autě, když vezete někoho, kdo by potřeboval dobít telefon. V dnešní době se už naštěstí univerzální USB kabely vyrábí, a jsou dokonce velmi dostupné, finančně si je může dovolit zcela každý. Jak tato technologie funguje?

disky

Je to velmi jednoduché, koupíte si USB kabel na iPhone, který však bude mít více koncovek, které mezi sebou budete moci vzájemně měnit. Na každé koncovce je totiž magnetek, pomocí kterého ji budete moci připojit k samotnému drátu. Spojení je poměrně pevné, takže se nemusíte bát, že byste během nabíjení nemohli s mobilem manipulovat bez toho, aby se to celé odpojilo. Je to pevné a spolehlivé, přesvědčte se o tom sami.

Tři různé koncovky pro každý typ telefonu

USB kabel disponuje, jak jsme již avizovali výše, více koncovkami, konkrétně třemi. Pomocí těchto tří koncovek můžete nabít jakýkoliv telefon, který je aktuálně na trhu, nehledě na značku, výrobce nebo na operační systém. Je to zkrátka univerzální pomocník.

  • Koncovka pro iPhony
  • Micro USB
  • USB-C

kabel usb

Každá koncovka navíc disponuje mimo jiné i malou led diodou, která vám bude signalizovat, jestli je vaše zařízení již zcela nabito, nebo jestli nabíjení stále probíhá. To vám velmi usnadní práci. Co se týká zpracování samotného kabelu, tak budete moc mile překvapeni kvalitou. Často totiž bývá problém, že se drát začne rozplétat nebo že se pokazí izolační vrstva, což může být dokonce nebezpečné. Výrobce si dal na těchto faktorech velmi záležet, takže získáte kvalitní kabel, který má dlouhou životnost a který se vám jen tak nepoškodí, jak je u těchto produktů bohužel často zvykem.