Vaříme pro vás s láskou a poctivostí


Máte-li chuť na dobrou a zároveň zdravou stravu, kontaktujte nás a náš řidič vám doveze na základě vaší objednávky ve večerních hodinách mezi 18. a 22. hodinou ve dnech úterý, čtvrtek a neděle vámi požadované čerstvé jídlo. Bude zachlazené tak, abyste si na obědu či večeři mohli na druhý den pochutnat.

Náhradní rozvoz provádíme i v ranních hodinách, a to v čase od osmi hodin do dvanácti hodin dopoledne ve dnech pondělí, středa a pátek. Jsme tu k vašim službám tak, jak potřebujete vy, naši zákazníci.

Informace o našem jídelníčku najdete vždy na našem webu, stejně tak jako vymezení pojmů názvosloví, které leckdy není zákazníkům jasné. My jsme vymezení pojmů Fitkitchen.cz pojmy zjednodušili a připravili pro vás snadný přehled „Co a jak“!

Vyjímáme z našich všeobecných podmínek, které jsou zveřejněny na našem webovém portálu. Vybíráme ty, které by vás mohly především zajímat.

vaření láska

Kdo jsme?

Prodávající je Fitkitchen společnost s ručením omezeným se sídlem v Praze. Zajišťujeme proto i rozvoz zdravé fit stravy pouze po hlavním městě PRAHA, jelikož kapacity máme zcela zaplněné. Jsme ve fázi příprav provádět rozvoz i mimo hlavní město, ale prosíme zájemce ještě o posečkání a trpělivost. Určitě se za vámi rozjedeme!

Jaký je náš CENÍK?

Ceník našich jídel je uveřejněn na našem webu a je kdykoliv pro vás k nahlédnutí. Vy si objednáváte jídlo a víte, kolik stojí. Žádné skryté poplatky u nás nehledejte!

křišťálová koule

Kdo je KUPUJÍCÍ?

Úsměvná otázka? Ale i na tuto jsme povinni dle všeobecných smluvních podmínek odpovědět. Kupujícím může fyzická (vy, naši milí zákazníci) anebo právnická osoba, která s námi uzavře kupní smlouvu na dodávku ZBOŽÍ.

ZBOŽÍ = jídla, která pro vás připravujeme pouze z čerstvých a jakostních surovin! Na internetových stránkách se netajíme složením fit stravy – vše je pro vás uchystáno řádně k prohlédnutí a prostudování, za jakých surovin se jídla skládají. My vaříme, vy víte, co jíte!