Ochrana pro vodu ve Vašem koupání

Každý rok se všichni těší na léto a s ním spojené slunění a koupání. Připravíte Vaše koupací zařízení na novou sezónu a užíváte si vodních hrátek. Jako majitelé těchto zařízení jistě dobře víte, že nejde jen o vodní zábavu, ale že se celé zařízení musí udržovat v čistotě. Nejdůležitější je péče o vodu, kterou je potřeba neustále ošetřovat a chránit před nežádoucími zákaly, řasami, bakteriemi, které způsobují spoustu problémů a také před mechanickými nečistotami, které by mohly také vodu znehodnotit.

Krycí plachty na bazény jsou jedním ze způsobů jak uchránit vodu ve Vašem koupacím zařízení před mechanickými nečistotami v době, kdy jej nevyužíváte, tedy v noci nebo ve špatném počasí či třeba přes zimní sezónu. Jde o folie vysoké kvality, které Vám nabízíme v různých provedeních v naší široké nabídce od těch nejlepších výrobců v oboru a to za velmi příznivých cenových podmínek.
Krycí plachty na bazény mohou také kromě své základní funkce, ochrany vody před znečištěním plnit také funkci ohřívací a to pokud si vyberete solární model, který za pomocí slunečních paprsků vodu přes den vyhřívá a v noci zajišťuje, že voda nevychladne.

Dalším druhem krycí plachty je tak zvaná zazimovací, kterou můžete ochránit Váš bazén přes zimní období. Nesmíme zapomenout, že v naší široké nabídce máme také tak zvané geotextilie pod bazén, které se používají pře instalací koupacího zařízení na Vaší zahradě a ochraňují jeho dno před poškozením.
Ať už se tedy rozhodnete, pro kteroukoliv variantu vězte, že pro Vás máme přichystán opravdu velký výběr různých velikostí a tvarů a u některých modelů Vám nabízíme i možnost vyrobení jiného tvaru či velikosti na zakázku. Všechny naše produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a od zkušených a spolehlivých dodavatelů.
S našimi kvalitními krycími plachtami budou Vaše bazény ochráněny před znečištěním a Vy si tak budete moci užívat čisté a průzračné vody.