Půjčovna dodávek Praha 9 poskytuje vozy včetně přívěsných vozíků i na dovolenou


Také nesnášíte letní „pařáky“, tropické třicítky a únavné noci, kdy teplota vzduchu neklesá pod dvacet? Někteří lidé v tomto období čerpají dovolenou a paradoxně míří do ještě teplejších oblastí, ale je mezi námi celá řada těch, co berou rozum do hrsti a raději odpočívají v poklidu doma. Někdy je dokonce výhodnější v letních vedrech chodit do práce, pokud je pracoviště plně klimatizované, a brát si dovolenou až mimo hlavní sezónu. Kromě příjemnějšího počasí to má i další výhody:

zámek Hluboká

Minimum turistů a klid – dovolená je od toho, abychom si odpočinuli a neprodírali se davy turistů v honbě za památkami. Dovolenkový pobyt ke konci září je ideální pro cestování po republice, na cyklistické výlety, návštěvy hradů a zámků, jeskyní, výstav a muzeí, anebo v dobrodružném pojetí např. sjížděním peřejí na raftu nebo slaňováním z pískovcových skal.

Český Krumlov

Vypůjčte si dodávku – více početných rodin nebo parta nadšenců uvitá tuto možnost vzhledem k tomu, že při rozpočítání na osobu vychází pronájem vozidla velmi levně, všichni jsou navíc pohromadě a mohou se pohybovat ve skupině v jediném voze. Lépe se pak plánují trasy výletů, výhodné je i střídání se v řízení, a výhodou je i větší zavazadlový prostor, který lze rozšířit i o přívěsný vozík s plachtou z půjčovny přívěsů Praha 9. Na dovolenou si můžete vzít i jízdní kola a užít si babího léta do sytosti. Mimochodem, víte, že právě babí léto – období podzimní rovnodennosti, kdy se vyvažuje délka dne i noci, je ideální pro odpočinek, relaxaci, a cestování bez stresu?

Tuzemské rekreace jsou opět v popředí zájmu – stále více lidí zjišťuje, že pobyt v Česku je bezpečnější než za hranicemi, a že je u nás rovněž nádherná příroda a spousta zajímavých památek, a že se ani za humny nebudou nudit. Počítejte tedy s tímto faktem vzhledem k tomu, že bývají v hlavní sezóně soukromé penziony, chaty a chalupy rezervované několik týdnů dopředu, a to samé platí i o vozidlech z půjčoven dodávek.