Solární sprchy na zahradu

Potěšení a příjemné osvěžení! Venkovní solární sprcha představuje skvělý způsob, jak se můžeme všichni kdykoliv osvěžit a ovlažit pod proudem studené, ale i teplé vody, protože její tělo se nahřívá pomocí slunečního záření, takže celou sprchu stačí postavit na slunné místo a máte přes celý den k dispozici i teplou vodu. Vodu si však u každého produktu můžete navolit, jestli chcete studenější nebo teplejší, to záleží čistě na Vašem uvážení! Každý produkt má páčku, kterou si regulujete teplotu vody, proto jsou tyto sprchy tak oblíbené nejenom u bazénů, ale také formou osvěžení v létě pro děti, domácí mazlíčky, chataře a chalupáře, zkrátka pro každého.

bruneta v bazénu

Vhodné k bazénům

Především se tyto produkty používají za jedním speciálním účelem a to je umytí před a po plavání v bazénu. Bazény jsou totiž specifické svou vlastní vodou, která se musí čistit a chemicky upravovat. Proto není vhodné, když jdete do bazénu natření krémy, nebo máte čerstvě posekanou trávu na nohou, máte na sobě jiné kosmetické přípravky a mnoho dalšího.

čistá sprcha

Drobný prach a pyl z okolí, vodě toho může škodit opravdu hodně, jakákoliv drobná nečistota v podstatě vadí a musíme přidávat více chemických a čisticích přípravků, abychom vodu v bazéně následně optimalizovali do potřebných hodnot. Z těchto důvodů a také z hlediska praktického osvěžení, je dobré, když se před vstupem do bazénu osvěžíte a smyjete ze sebe jakékoliv nečistoty. Často jde právě o již zmíněné kosmetické přípravky, krémy, oleje a další podobné náležitosti.

jarní květena

Nepotřebujete přípojku elektrické energie pouze vodovodní

· K tomuto produktu toho moc potřebovat nebudete. Sprcha by vždy měla stát na slunečném a rovném místě, kde ji ukotvíte a zapojíte na nejbližší vodovodní zdroj. Poté už jenom počkáte, až se tělo sprchy nahřeje a můžete se v horkém letním dni klidně kdykoliv osvěžit studenou nebo vlažnou vodou, přesně tak, jak to máte rádi.