Více účtů sociální sítě z jednoho rozhraní na chytrém telefonu

Jednou z možností je nainstalovat si kromě klasické základní aplikace poněkud okleštěnou verzi Facebook Lite, která vám umožní využívat ještě jeden účet. Některé telefony umožňují mít vytvořeno více profilů vzájemně nezávislých a otevírat je pomocí tzv. paralelních programů. V praxi to tedy znamená použít paralelní druhý účet pro Facebook, Twitter, Instagram, Messenger a jiné vstupy do sociálních sítí. V principu jde o vytváření klonu původního programu. Něco takového zvládají poskytovat telefony Xiaomi nebo OnePlus.
klauzule facebooku
Výše uvedené případy mají však zásadní omezení. Lze s nimi obsluhovat pouze dva účty. Pokud jich potřebujete obsluhovat v reálném čase více, mohli byste sáhnout po programu Clone app&multiple accounts for Facebook-MultiFace.
Využívání více účtů některé ze sociálních sítí není až tak častým jevem, přesto se něco takového občas vyskytuje mezi uživateli mobilních telefonů a častěji u tabletů, které slouží pro více členů rodiny jako jedno společné zařízení.
facebookové oko

Jednoduchý program získal poměrně vysoké hodnocení

Facebook v současné době čelí mnoha útokům, a tak počítejte s tím, že si nyní důkladně chrání porušování pravidel pro nakládání s osobními daty uživatelů. Instalace tudíž vyžaduje celou řadu oprávnění, která musíte povolit.
Nejprve musíte mít nainstalovánu původní aplikaci Facebook a po spuštění programu MultiFace můžete přepínat mezi více účty jedné sociální sítě, nebo i více sítí. Účtů si můžete vytvořit libovolné množství. Program je v zásadě velmi snadné používat, v kontextové nabídce jednoduše vytváříte další zástupce, můžete je mezi sebou odlišit i barevně, účty lze libovolně i odebírat, a to vše velmi intuitivně.
facebook v liště
Program je ke stažení na rozhraní Google Play zdarma a je hodnocen poměrně vysokou známkou 4,6 z pěti možných bodů, a to zřejmě pro svou jednoduchost, pružnost, spolehlivost, a snadnou obsluhu. Pracuje v programové bázi operačního systému Android od verze 4.4.