Zútulněte si domov s pomocí květin


Není nic krásnějšího než rozkvetlé květiny. Květiny zútulní váš domov naprosto zaručeným způsobem. V letním období za ně navíc nemusíte utrácet ani tolik peněz. Všeobecně jsou během sezony květiny mnohem levnější, proto je nyní pořídíte za velmi příznivé ceny.
Pokud nechcete utrácet, stačí zajít na louku. Luční kvítí působí tak přirozeným dojmem, že se stanou přirozenou součástí vašeho domova. Kytici lučních květin si můžete navíc také usušit a zdobit s ní svůj domov také ještě v období podzimu. Na louce si můžete natrhat každý týden čerstvé květiny. Kytice bude vždy naprosto originální a podle vaší aktuální nálady.
modrá kytička.jpg
Aby vám květiny vydržely co nejdéle, je potřeba se o ně správně starat. Proto dodržujte následující zásady:
·         Kytici vkládejte do dokonale čisté vázy.
·         Každý den vyměňujte čerstvou vodu.
·         Než dáte květiny do vázy, zastřihujte jim konečky. Díky tomu budou mnohem lépe sát vodu.
·         Nedávejte květiny na přímé slunce například do okna. Dejte je radši na stůl nebo do stinnějšího prostoru.
Kytice však nemusíte mít pouze ve váze. Květinami si můžete zútulnit domov i prostřednictvím jiných doplňků.
Vyzkoušejte například závěsy s květinami nebo povlaky na polštářky. Velmi pěkné jsou také tapety. Zvolte nějakou decentní květinovou tapetu, kterou si můžete dát za postel nebo za gauč.
květiny ve váze.jpg
Nechte vplout květiny také do kuchyně. Oživte si kuchyň novým nádobím s květinovým potiskem. Klasický cibulový styl je také stále in, a pořád vypadá velmi pěkně. Stejně tak si můžete ušít zástěru s květinovým potiskem.
Díky květinám na zdech nebo na jiných předmětech váš domov zaručeně rozkvete. V kombinaci s čerstvou kyticí ve váze bude celkový dojem naprosto dokonalý. Váš domov bude nejen útulný a příjemný, ale také voňavý. Tím vytvoříte celkový dojem z vašeho bydlení naprosto dokonalým. A o to přeci jde.