Podnikání není zábava ani hra

No vlastně i může, pokud budeme nabízet služby v této oblasti se zaměřením na hry a zábavné prvky. Ale rozhodně to není hra na zařizování a papírování, zde musí být dost velká zodpovědnost, aby vše bylo v naprostém pořádku, hlavně na úřadech. Oblasti podnikání se stále mění a různě podle potřeb lidí upravují a tak zrovna nedávno vešel do podnikatelského nebo i obecného slovníku nový pojem. Osobní sklad. Kdo někdy viděl americkou televizní reality show pod názvem „Válka skladů“, tak zajisté ví, o čem bude řeč, ale podnikání v tomto směru má ještě jiný význam.
porada kolegů

Kam s nábytkem a nepotřebnými věcmi

Při stěhování hlavně do menších prostorů nebo dokonce při zrušení obchodů zbude vždycky spoustu věcí, které se nedají nikam umístit. Ještě donedávna se takováto situace řešila různými způsoby, kam umístit tyto věci. Půjčily nebo se pronajaly volné prostory v garážích, stodolách, zabral se sklep u babičky a dědy, vždyť ho nepotřebují nebo se musely přebytečné věci rozprodat, darovat nebo vyhodit. To se dnes již rozhodně nemusí, máme tu totiž profesionální služby, firmy, které rádi poslouží a pomohou při uskladnění nadbytečných věcí. Takže má svojí klientelu mezi lidmi, kteří sklady využívají dlouhodobě jako sklad pro výkon svojí vlastní živnosti. Nebo krátkodobě například při rekonstrukci bytu nebo domu.
muž s krabicemi

Ze skladu nikdo rychle nezbohatne

Nejlepší místa jsou samostatné garáže, které se dají rychle přestavět nebo upravit. Dají se použít i různé buňky nebo například vyřazené lodní kontejnery. Je pravdou, že zatím se tento druh podnikání teprve rozjíždí, takže se spíše objevuje ve větších městech, ale je jen otázka času, kdy se dostane do podvědomí ostatních. Například proslavený je tím Texas, kde vznikl první velmi rozsáhlý moderní areál osobních skladů. Také díky tomu se takový business rozjel po celém území USA a zaměstnává dostatek lidí a co je ještě zajímavější, je jeho výnos, který dosahuje miliardy dolarů. U nás je to teprve v začátcích, tak uvidíme, co přinesou následující roky.