Tipy na hry pro všechny hráče

Pokud hledáte novou hru a žádná vás prozatím netrefila do oka anebo s hraním teprve začínáte, jste na správné adrese. Pro každého jsme vybrali čtyři druhy herních žánrů a k nim vždy jednuhru, kterástojí za to si zahrát.

 ovladač her.jpg


1.      Adventury


Za jednu s velmi dobrých adventur je považována hra The Longest Journey Remastered. Příběh vás zavede ke studentce, která z ničeho nic začne vídat podivné věci. Později naše hlavní postava zjistí, že dokáže cestovat mezi dvěma říšemi. Vašim úkolem je na cestě řešit různé logické hádanky, puzzle a problémy a vyslechnout si několik rozhovorů.

Při zapnutí vás jistě okouzlí nádherná grafika hry, smysluplný příběh a fantasy atmosféra.
závodní hra.jpg 


2.      Simulátory


Skvělou hrou, kterou snad úplně všichni znají je The Sims, která už se těší čtvrtého vydání

(The Sims 4). Úspěšná série vydává stále novější a novější díly, nedávno vyšlo nové rozšíření: Psi a kočky.

Ve hře si nejprve vytvoříte postavičky, za které chcete hrát, pak jim postavíte dům podle svých představ a jde se na to. O své simíky se staráte pouze vy. Co jim řeknete, to udělají. S ostatními simíky můžete budovat dobré, či špatné vztahy, nechat je aby šplhali po kariérním žebříčku, učit je různým dovednostem, cestovat s nimi a mnoho dalších funkcí.  

 


3.      Hororové hry


Hororové fanoušky jistě potěší nějaká ta hororovka. Jestli jste ještě neslyšeli o hře Outlast, tak je to velká chyba. Ve hře hrajete za investigativního novináře, který se vydává udělat reportáž do staré psychiatrické léčebny. To, co ho tam čeká je více, než děsivé. Vaším úkolem je pochopitelně dostat se pryč, najít, co nejvíce informací a hlavně schovávat se před znetvořeným pacienty a dalšími psychopatickými jednici.

Outlast se dočkal také rozšíření: Outlast whistleblower a dalšího dílu Outlast 2.
the sims 4.png 


Závodní hry


Gran Turismo Sport je zábavná závodní hra, která vás nadchne nepřeberným množstvím závodních tratí, značek aut a typů závodů. Hru navíc můžete hrát s parťákem ve dvou nebo až v 8 hráčích online.

Zajímavé je, že si můžete koupit verzi hry určenou pro virtuální realitu, čímž celkové hraní změní svůj dosavadní rozměr.